Aykut Kocaman’a sürpriz teklif!

Spor Toto 1. Lig takımlarından Samsunspor’da makûs gidişatın akabinde Bayram Bektaş’la yollar ayrıldı. Lider Yüksek Yıldırım kısa mühlet evvel kimi kararlar alırken Futbol gelişim yöneticisi Batu Kaplan ve oyuncu izleme komitesinden birkaç kişi ile yollar ayrılmıştı.

Kulüpten yapılan açıklamada yeni icra konseyinin Yüksel Yıldırım’a bağlı olarak futbol kulübünün sevk ve yönetimini yürüteceği tabir edildi.

Kulüp tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Samsunspor Futbol Kulübü İdare Heyeti’nin kararı doğrultusunda futbol kulübümüzün sevk ve idaresi Yönetim Kurulu Liderimiz Yüksel Yıldırım’a bağlı olarak, Başkanvekili Veysel Bilen, Genel Müdür Soner Soykan ve Suat Çakır’dan oluşan icra kurulu tarafından yürütülecektir. İcra heyetimize misyonlarında muvaffakiyetler diler, yeni oluşumun topluluğumuzun beklentilerine karşılık vereceğine olan inancımızı yineleriz” sözleri kullanıldı.

AYKUT KOCAMAN’A TEKLİF

Hürriyet’in haberine nazaran, Samsunspor’da idare Aykut Kocaman’la temas kurarak ‘Gel ekibi şampiyon yap hocam’ dedi.

TFF 1. Lig’i şampiyon bitirmek amacıyla yola çıkan Karadeniz takımının teklifini geri çeviren usta teknik adam, bu dönem kadro çalıştırmak istemediğini idareye iletti. Kocaman, daha evvel gelen teklifleri de birebir sebeple reddettmişti.

Kocaman’dan olumsuz cevap alan Samsunspor ise rotayı öteki adaylara çevirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir