Dağ-Der’den Dinçer’e tam destek

BURSA (İGFA) – Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Lokal seçimler öncesi vatandaşlarla bir ortaya gelirken, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle buluşup ilçenin sıkıntıları ve tahlil yolları hakkında fikir alışverişinde bulunuyor. Dinçer son olarak Mudanya Dağ-Der üyeleriyle bir ortaya geldi. Toplantıya AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, AK Parti Mudanya İlçe Lideri Osman Şeker, Dağ-Der Genel Başkanı İsmail Aydoğdu, Mudanya Şube Lideri İsa Doğan, Emek Şube Lideri Ahmet Çam, Dağ-Der Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katılırken, vatandaşlar Dinçer’e ağır sevgi gösterisinde bulundu.

KORUMAMIZ GEREKİYOR

Mudanya’nın özellikli bir ilçe olduğunu söyleyen AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, “Türkiye’de çok örneği olmayan hem coğrafik hem de sosyolojik yapıya sahip bir ilçemiz var. Bunu muhafazamız gerekiyor. Elbette bunların yanı sıra birçok sorun da var. Lakin sıkıntıların tahlili için daima birlikte çaba edersek başarılı oluruz. Meselelerin tahlil yolları hakkında projelerimiz var. Elbette Mudanya’da yaşayan Dağlı vatandaşlarımızla faal bir bağlantı içinde olacağız. 4 bine yakın Dağlı hemşehrimizin Mudanya’ya bedel katıyor. Daima birlikte Mudanya’yım daha konforlu bir ilçe haline getirelim” diye konuştu.

BİRLİKTE BAŞARILI OLURUZ

İlçe Okul Aile Birliği temsilcileriyle de buluşan Gökhan Dinçer, ilçedeki her sorunun tahlili için gerekli planları olduğunu ve daima birlikte keyifle yaşanacak bir Mudanya ortaya çıkaracaklarını söyledi. Gümüşhaneli vatandaşlarla buluşan ve birebir vakitte köy ziyaretleri de gerçekleştirilen AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, Dedeköy, Hasköy ve Aydınpınar’da vatandaşlarla buluştu. Meseleleri dinleyen Dinçer, sıkıntıların tahlili konusunda çalışacaklarını fakat daima birlikte olunursa başarılı olunabileceğini söz etti. Sıkıntıların tahlilleri için daima hareket edeceklerini söz eden Gökhan Dinçer, her hafta gerçekleştirilecek köy ziyaretleri, 15 günde bir yapılacak halk buluşmalarının yanı sıra, kuracakları sistemle vatandaşların meselelerini çok daha kolay iletmesini sağlayacaklarını belirtti.

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZLERİ

Bu ortada seçim çalışmaları nedeniyle Gökhan Dinçer’e eşi Hasret Dinçer ve oğlu Burak Dinçer seçim ofisinde doğum günü sürprizi yaparken, bir araya geldiği AK Parti vilayet ile ilçe mevcut ve eski gençlik kolları liderleri ile idmanlarını izlemeye gittiği Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Hentbol atletleri doğum günü pastası keserek Dinçer’in yeni yaşını kutladılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir