Emre Belözoğlu’nun Sözlerine Bir Tepki de Fatih Altaylı’dan Geldi: ‘Kadına Hakaret Edemezsin’

Başakşehir teknik yöneticisi Emre Belözoğlu’nun ‘eşi ve annesinin daha evvel kimsenin elini tutmadığını ve bu nedenle erdemli olduklarını’ belirten açıklamaları tartışmaya neden olurken Fatih Altaylı’dan bu kelamlara sert bir yanıt geldi. Detaylar ⬇️

Emre Belözoğlu, kendisine küfür eden Beşiktaş taraftarlarına sert çıkarak, “Annem var, babamdan öbür kimsenin elini tutmamış. Gurur istiyorlarsa bu bizde ziyadesiyle var” açıklamasında bulunmuştu.

Fatih Altaylı da Belözoğlu’nun bu kelamlarına reaksiyon göstererek, “Bunun üzerinden bu türlü bir şey diyemezsin. Bunun üzerinden bayana hakaret edemezsin” tabirlerini kullanarak sert çıktı.

Fatih Altaylı’nın katıldığı bir televizyon yayınında Belözoğlu’nun tabirlerine reaksiyon gösterdiği anlar ⬇️

Altaylı, Belözoğlu’nun bayanlara hakaret ettiğine dikkat çekerek, “Benim anamın eline el değmemiştir, karımın eline el değmemiştir. Bu mudur erdem? Haysiyet bu mudur? Ne alakası var?

Hırsızsındır, alçaksındır, haysiyetsiz işler yaparsın, kaçakçısındır, yetim hakkı yiyorsundur… Oralarda ararsın gururu. Birinin elini tutup tutmamasında değil. Zira kimse bilmez hangi karanlık köşede kimin kimin neyini tuttuğunu. Bunun üzerinden bu türlü bir şey diyemezsin. Bunun üzerinden bayana hakaret edemezsin. Bayanın cinselliği ile bayanın birinin elini tutmasını ilkel bir dünya görüşü olarak dayatamazsın’

Hepimizin çoluğu çocuğu var. Benim kızım yahut senin kızın bir çocukla el ele gezse keyifli olursun. Erdemini haysiyetini mi kaybeder ey Emre, ey Fetullah’ın çocuğu! Ayıp!

Bunun üzerinden gurur haysiyet yorumu yapmak, onun bunun karısıyla kızıyla kendi karını kızını karşılaştırmak ayıptır. Ancak boşuna Fetullah Terör Örgütü demiyorlar ki. Boşuna bunlar onun eteğinin altından çıkmıyor ki. Ama çok kişinin de güzeline gitmiştir bu laf. Alıcısı var. O da alıcısını biliyor zati. Alıcısına söylüyor onu’ tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir