Kadir Doğulu’dan ‘ölüm terapisi’ sahnesi açıklaması!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
2013-2014’te yayınlanan ‘Fatih Harbiye’ dizisinde tanışıp, aşk yaşamaya başladığı ve 2016’da nikâh masasına oturan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, sekiz yıl ortadan sonra tıpkı projede başrolü paylaşıyor. Magazin dünyasının en çok konuşulan çiftlerinden olan ünlü isimler, evvelki gece bir dijital platformun davetine katıldı. İkili, başrolü paylaştıkları dizide gündem olan ‘mezar’ sahnesi hakkında açıklama yaptı.

MEZARDA VEFAT DENEYİMİ!

Özge Özder’in bir şifacı olan ‘Sara’yı canlandırdığı sahnede; Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Tuba Ünsal, Sarp Levendoğlu’nun oynadığı karakterler, canlı canlı mezara girmişlerdi. ‘Ölüm terapisi’ ismi verilen sahnede, mezarda mevt tecrübesi yaşayan karakterler, kendi cenazelerini hayal etmişlerdi.

“KÜLTÜRÜMÜZDE BU RİTÜELLER VAR”

Oyuncu çiftin bu ritüeli özel hayatlarında yaptıkları öne süürlmüştü. Kelam konusu argümanların sorulması üzerine Kadir Doğulu, şu tabirleri kullandı:

Senaristler bu türlü uygun görmüş. Bizim her türlü kültürümüzde bu türlü ritüeller var. İnsanın her an bir şeyin öldüğünü ve doğduğunu anlaması lazım. Kin ölebilir, nefret ölebilir. Yerine coşku, sevinç, ileriye dönük ümitler doğabilir. O yüzden bu ritüeller bunun için var. Yolunda gitmeyen şeyleri öldürün, yolunda giden şeyleri de doğurun diyor artık.

“YAŞIYORUM BU HAYATI”

Çocukları her fırsatta çok sevdiğini lisana getiren 29 yaşındaki hoş, geçtiğimiz haftalarda Etiler’deki kuaförüne girerken objektiflere yansımış, “Çocuk hasreti çekiyor musunuz?” sorusuna şu karşılığı vermişti:

Bu işler nasip, kısmet işi. İşimiz gücümüz var, onlar başlıyor. ‘İstiyorum’ derim yahut ‘İİstemiyorum’ derim, hiç bu türlü bir şeyleri şekillendirmeyi tercih etmiyorum açıkçası. Onun için her şeyi akışına bıraktım ben de. Yaşıyorum bu hayatı.

EŞİ KAYITSIZ KALMADI

Neslihan Atagül, son periyotlarda toplumsal medya paylaşımlarına sürat verdi. Ünlü oyuncu, araç içinde verdiği havalı bir pozunu Instagram’da takipçilerinin beğenisine sundu. Çok sayıda toplumsal medya kullanıcısı tarafından ilgi gören paylaşım, kısa müddette binlerce yorum ve beğeni aldı.

“BU NEDİR? AYIP!”

Gökçe Akyıldız, Özge Özder üzere birçok ünlü isim de Neslihan Atagül’ün paylaşımına kayıtsız kalmadı. Ünlü oyuncuya birinci yorum ise eşi Kadir Doğulu’dan geldi. Güzel oyuncu, eşine “Ne olacak bu türlü, bu nedir. Ayıp” bildirisini yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir