Milyarder annesi genç arkadaşıyla gününü gün ederken ünlü yıldız çocuklarıyla sokakta kaldı

ZENGİN BİR BEBEK OLARAK DOĞMUŞTU… ARTIK SOKAKTA KALDI
Şimdi anlatacağımız kişi ise tanınmış bir oyuncu. Çok varlıklı bir babanın kızı olarak dünyaya gözlerini açtı. Babası ölünce, annesio milyon dolarlık mirastan ona ‘devede kulak’ bir hisse verdi. O ise artık trajedisiyle gündemde. 

Daha evvel meskenini küf bastığı ve ailece sıhhatlerinin bozulduğunu açıklayan bu oyuncu artık de kocasından ayrılmak üzere. Üstelik mali krizde ve annesi ona tek kuruşluk yardım bile etmiyor. Bunu yapmadığı üzere servetini kendisinden çok genç yaşta bir arkadaşı için harcıyor. 

Bu ünlü oyuncunun artık bir meskeni bile yok. Beş çocuğuyla birlikte evvel ucuz bir motelde kaldı sonra da bir arkadaşının konutuna sığındı. Özetlemek gerekirse annesi her ne kadar aksini ileri sürse de sahip olduğu bütün sınırsız imkanı diğeriyle paylaşırken ünlü oyuncu, sözün tam manasıyla sokakta kaldı.

UCUZ OTELDEN ÇIKIP ARKADAŞININ MESKENİNE SIĞINDI
Magazin gündemini yakından takip ediyorsanız bir periyoda damgasını vuran ünlü oyuncu Tori Spelling’den kelam ettiğimizi anladınız esasen.

Kocası Dean McDermott’la yaşadığı aile problemlerini bir türlü aşamayan 50 yaşındaki Spelling, geçtiğimiz haftalarda, beş çocuğuyla birlikte ucuz bir motel odasında konaklamasıyla gündeme gelmişti. Sonra oradan çıkıp savlara nazaran bir arkadaşının konutuna taşındı. Fakat çektiği sıkıntı bitmedi. 

Spelling ile ilgili gelişmeler mevzuyu takip edenleri meraklandıran bir formda devam ediyor. Zira kendisi başını sokacak bir yer bulmanın kaygısındayken annesinin nasıl bir hayat sürdüğü ortaya çıktı.

Tori Spelling ‘in bir türlü yıldızının barışmadığı annesiyle münasebetine dair tezler ortalarda dolaşıyor. Ki bunlar her evladın kalbini kıracak tipten.

‘ANNESİ ONUN YÜZÜNE BAKMAYIP OBURUNU ŞIMARTIYOR’: ABD ve İngiliz magazin medyasına yansıyan tezlere bakılırsa Spelling, bir yandan beş çocuğuyla birlikte başını sokacak bir yer arayıp bir yandan da evlilik sıkıntılarıyla uğraşırken annesi Candy, bir diğerini elindeki maddi imkanlarla şımartıyor. Bu durum da Tori Spelling’in kıskançlığa teslim olmasına neden oluyor, onu ve daha da kırılgan hale getiriyor.

‘ONU KISKANIYOR’
İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan teze nazaran Spelling’e yakın bir kaynak, kızının yüzüne bakmayan 77 yaşındaki anne Candy Spelling’in kendisinden çok genç yaşta olan TV yıldızı Josh Flagg ile yakınlaştığını ileri sürdü. 

Kendisine Hollywood’un bir periyoduna damgasını vuran ünlü üretimci Aaron Spelling’den kalan mirasın keyfini de onunla birlikte çıkarıyor.

Söz konusu kaynağa nazaran Candy, Josh ile birlikte yurt dışı seyahatlerine gidiyor, ona değerli armağanlar veriyor.

Spelling ailesine yakın kaynak durumu “Tori ile annesi Candy ortasındaki münasebet uzun müddettir sıkıntılı. Ancak artık Tori maddi açıdan bu kadar sıkışmış bir haldeyken ve kocası Dean ile evliliğinin geleceği de meçhulken annesinin Josh’a gösterdiği ilgiyi kıskanmadan edemiyor. Josh’un annesinden gördüğü ilgiye kızıyor” diye özetledi.

İHTİYAÇLARI BİRBİRİYLE ÖRTÜŞMÜYOR
Spelling ailesine yakın kaynağın belirttiğine nazaran aslında 37 yaşındaki Josh Flagg, Tori’nin de arkadaşı lakin bu durum yeniden de annesinin kendisinden esirgediği ilgili ona göstermesine öfke duymasına ve onu kıskanmasına mahzur olmuyor.

Söz konusu kaynak “Tori yardıma muhtaç ve annesi Candy de o denli aslında. Ancak muhtaçlıkları birbiriyle örtüşmüyor” dedi.

ANNESİ BOŞANDIKTAN SONRA ONUN MESKENİNE TAŞINDI
Candy Spelling, Tori’nin babası ünlü üretimci Aaron’ın vefatından sonra Bobby Boyd ile evlendi. Lakin o evliliği de uzun sürmedi.

Ondan boşandıktan sonra Josh Flagg ile ortalarında samimi bir dostluk gelişti. Hatta ileri sürülenlere nazaran genç adam, Candy’nin meskeninde yaşıyor bir müddettir.

Candy Spelling, genç dostuyla bu yaz çıktığı Viyana, Prag ve Paris’i kapsayan Avrupa seyahatinde çekilen fotoğraflarını da toplumsal medya hesabından paylaştı.

HEM EVSİZ, HEM PARASIZ: Aslında Hollywood tarihine geçen birçok ünlü dizinin imalcisi Aaron Spelling’in kızı Tori. Lakin babasının vefatından sonra annesi Candy, ona dudak uçuklatan mirastan çok az bir hisse verdi. Öbür yandan Spelling’in 56 yaşındaki Kanadalı oyuncu,Dean McDermott ile 18 yıllık evliliği de çok önemli bir sarsıntı geçiriyor. Özetle Tori Spelling, şu devirde hem parasız hem de evsiz kaldı.


MOTELİN POZİSYONU DA ÇOCUKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİ

Bundan birkaç ay evvel konutlarını saran küf yüzünden ailece sıhhatlerinin bozulduğunu ve kendilerine yeni bir mesken bulmaları gerektiğini toplumsal medyadan duyurdu Spelling. Ama maddi durumunun güzel olmadığı evvelki hafta ucuz bir motelde görüntülendiğinde yeterlice gözler önüne serildi.

Spelling, Mc Dermott ile evliliğinden olan çocukları 16 yaşındaki Liam, 15 yaşındaki Stella, 11 yaşındaki Hattie, 10 yaşındaki Finn ve altı yaşındaki Beau ile birlikte ucuz bir motelde bir mühlet konakladı. Ancak daha sonra yol kenarındaki bu ucuz motelden ayrılıp bir arkadaşının konutuna taşındı ileri sürülenlere nazaran.

Spelling üzere babasına ilişkin lüks bir malikanede büyüyen sonra da gösterişli bir hayat sürdüren biri için Los Angeles’ın sanayi bölgesindeki bu ucuz modelde kalmak zati gereğince güç bir durumdu.Üstelik motelin pozisyonu da çok yeterli değildi. Motelin karşısında, çocuklara hiç uygun olmayan yetişkinlere yönelik bir gece kulübü bulunuyordu.

Bütün bunlar üzerine Spelling’e arkadaşı yardım elini uzattı. Aile, geçtiğimiz günlerde, eşyalarını alıp motelden çıkış yaparken görüntülendi. 

SAHTE İSİMLE KAYIT YAPTIRDI: ileri sürülenlere nazaran Tori Spelling, motele yerleşirken düzmece bir isimle kayıt yaptırdı. Ne babasının Spelling soyadını ne de evliliği yasal olarak bitmediği için hala taşıdığı McDermott soyadını kullandı.

‘KIZIMI DESTEKLİYORUM’: Bu ortada Tori’nin annesi Candy daha geçen hafta TMZ sitesine verdiği demeçte yaşadığı evlilik sıkıntılarında kızınıdesteklediğini söylemişti. Candy “Kızımı seviyorum ve ne yaparsa yapsın onu destekliyorum. Size diğer ne söyleyebilirim ki” demişti.

BÜYÜK SERVETTEN YALNIZCA 800 BİN DOLAR ALDI
Spelling ailesinde işler Aaron Spelling’in vefatına kadar pek yolunda gidiyordu. Lakin onun vefatından sonra işler değişti.

Candy ile Tori’nin ortası açıldı. İkisinin ortasında da şu anda Candy’nin sahip oludğu 600 milyon doların üzerinde servet vardı.

Aaron Spelling’in vefatından sora servetinin 500 milyon dolarlık kısmını karısı Candy’ye bıraktığı anlaşıldı. Daima olarak maddi meselelerle boğuşan Tori ise babasının vefatından sonra bu göz kamaştıran servetten yalnızca 800 bin dolar alabildi.

BEŞ ÇOCUKLARI VAR: Spelling birinci evliliğini 2004 ile 2006 ortasında Charlie Shanian ile yaptı. Ama Dean McDermott uğruna ondan boşandı. Çift, 2006 yılında çabucak evlendi. Spelling ile McDermott’un yaşları 14 ile 4 ortasında değişen beş tane çocuğu bulunuyor.

EVİLİKLERİNDE YILLARDIR SIKINTILAR VAR
Tori Spelling ile Dean McDermott son iki yıldır evliliklerindeki sıkıntılarla gündemde.Bundan iki yıl evvel Page Six’in internet sitesine konuşan kaynaklar, “Tori’nin arkadaşları, boşanma kararının yıllar evvel alınmamasına şaşırdı. Hiçbiri kocası Dean’e hayran değil” diye konuştu.

Yine sitenin o periyottaki argümanına nazaran Tori Spelling, bir müddettir kız arkadaşlarından birçoğuyla da ilişkisini kesti. Evvelden onlarla sık sık buluşan Tori artık arkadaşlarıyla görüşmüyor.

Hatta çiftin yatak odalarını çoktan ayırdığı da ileri sürülenler ortasındaydı. McDermott, katıldığı bir podcast yayınında boşanacaklarına dair söylentilere reaksiyon gösterip “Bunu neden bilmek zorundasınız? Bu sizin gününüzü nasıl etkileyecek?” diye konuşmuştu.

LOS ANGELES’IN EN DEĞERLİ MALİKANESİ ONUN AİLESİNİNDİ
Spelling ailesinin ismi bundan yıllar öce farklı bir haberle gündeme gelmişti. Bunun nedeni de Aaron Spelilng’in vefatından sonra sahip olduğu malikanenin satılmasıydı. 

Bir vakitler Spelling ailesinin yaşadığı bu malikane Los Angeles’ın en büyük malikanesi olarak biliniyordu. 123 odalı malikânede bir yeraltı gece kulübü ile spa ve bowling salonu da bulunuyor.

Yaklaşık 2 bin 500 metrekare büyüklüğündeki malikâne, 1991 yılında Spelling’in eşi Candy tarafından inşa ettirildi.

Bu lüks konut önce2011 yılında Formula 1’in varislerinden Petra Ecclestone tarafından 85 milyon dolara satın alınmıştı. Ecclestone malikaneyi ismi açıklanmayan bir Suudi Arabistanlı milyardere 120 milyon dolara sattı. Los Angeles’ın bu en büyük malikanesi geçen sene bir defa daha satışa çıktı. Bu kere istenen para ise 165 milyon dolar. 

HOLLYWOOD’UN EN ÜNLÜ YAPIMCISIYDI
Tori Spelling’in babası Aaron Spelling’i kısaca hatırlamak gerekirse…1923 ile 2006 yılları ortasında yaşayan Speling, Hollywood(u bir devrine damgasını vuran yapımcılardan biri.

Dynasty (Hanedan) Fantasy Island (Fantezi Adası) The Streets of San Francisco (San Francisco Sokakları) Charlie’s Angels (Charlie’nin Melekleri) Melrose Place, kızına başrol verdiği Beverly Hills, 90210 daima onun üretimci olarak imzasını attığı diziler.   

Spelling birinci evliliğini 1953 ile 1964 ortasında Carolyn Jones ile yaptı. Daha sora Tori ile birlikte oğlu Randy’nnin de annesi olan Candy Spelling ile evlendi. 1968’de başlayan evlilik Speiling’in 2006 da vefatına kadar sürdü. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir