Okan Kocuk: Muslera ile çalışmak şans, rekabet etmek şanssızlık

Türkiye’nin değerli kış turizmi merkezlerinden Erzurum’daki Palandöken Dağı’nın eteklerindeki 2 bin rakımın üzerinde yer alan Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde ikinci etap kampını sürdüren Yılport Samsunspor’un Galatasaray’dan transfer ettiği Okan Kocuk, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

Bu yıl Harika Lig’e çıkan Samsunspor’a geldiği için çok keyifli olduğunu belirten Kocuk, “Samsunspor büyük bir topluluk, burada olmaktan keyifli ve heyecanlıyım. Maksadım doğal ki Samsunspor ile birlikte başarılı olmak. Ben ekip arkadaşlarıma onlar da bana yardımcı olursa inşallah bu dönemi en üstte bitirme amacı içindeyiz” diye konuştu.

“BURADA BAŞARILI OLMAK ŞU ANDA TEK DÜŞÜNCEM”

Kendi gayelerinin ise tekrardan ulusal kadroya seçilmek olduğunu tabir eden Kocuk, “Burada tekrardan bir muvaffakiyet yakalamak istiyorum. Giresun’da oynadığım devirde yeterli performans sergilediğimi düşünüyorum. İnşallah oradaki performansın üstüne koyarak Samsunspor’da çok başarılı olmak istiyorum. Çok kıymetli hocalarla çalışıyoruz. Benim için Galatasaray devri kapandı. Samsunspor’a geldim. Orada geçirdiğim vakitler benim için çok değerli ve çok kıymetliydi. Muslera ile çalışmak benim için ayrıcalıktı. Onunla çalışmak talih, rekabet etmek ise şanssızlık. Zira çok üst seviye ve çok yeterli bir kaleci. Onunla rekabet etmek hakikaten sıkıntı. Samsunspor topluluğuna en yüksek halde katkı verebilmek ve burada başarılı olmak şu anda tek düşüncem” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir